GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 5784415
nr 578 4415
Skålfat
1800/1900-tal, Kina, diameter: 38
Kondition: spricka/ sprickor, nagg
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 april 2009
kl 19:27:47
300 kr